Перша зіронька горить, Миколай до Вас спішить

Легкою ходою крокує нашою землею добрий і щирий Святий Миколай. З нетерпінням зустрічі з ним чекає вся українська дітвора.

І саме в ці передноворічні дні центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна творить дива та здійснює дитячі мрії.

Адже у стінах книгозбірні з 17 по 20 грудня понад 200 дітей мали можливість поспілкуватися зі Святим Миколаєм, розповісти про всі свої добрі вчинки, заспівати пісні, прочитати вірші і погратися. На театралізоване дійство «Перша зіронька горить, Миколай до Вас спішить» були запрошені учні шкіл нашого міста та діти із сімей, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександрійської міської ради.

Дітлахи почули чудову зворушливу легенду про Чудотворця, а коли сталося диво і на свято завітав сам Святий Миколай – радість була безмежною. Разом з Миколаєм до діточок завітали і як його помічники – Янголятка, так і чортенятка Хвиць і Круть. Всі вони розважили хлопчиків та дівчаток іграми, розвагами, танцями, загадками та цікавими вікторинами.

А свято, яке проходило 20 грудня 2018 року за підтримки міського голови С.Цапюка допомогло діткам з сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, повірити в те, що дива відбуваються там, де в них вірять. Святий Миколай приносить більший дар, ніж забави і солодощі, він несе добро і милосердя, вселяє в маленькі серця любов до ближніх, відкриває світ знань, нагадує про традиції рідного народу.

Жодна дитина у ці дні не залишилася без сюрпризів та подарунків від Чудотворця.

Магія дитячого щастя, веселого сміху та щирої віри у дива зробили свято неповторним і чарівним.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.