Передавання звуку на відстань

Наші діти сьогодні, гарно знають сучасні технології, різноманітні мобільні гаджети, швидко орієнтуються в Інтернеті.

Та більшість з них ніколи не задумувалися над тим, що було раніше, як люди спілкувалися між собою, як розповсюджувався звук, як виникло телебачення, адже не все воно було таке якісне і сучасне як сьогодні.

Працівники бібліотеки-філії №10 сьогодні, разом з учнями 3-Б класу ЗНЗ №10 розібралися з цим. На уроці медіаграмотності ми розглянули способи передавання звуку на відстані та познайомилися з історією розвитку сучасного телебачення.

Розпочали знайомство з такої застарілої технології як Азбука Морзе, яку винайдено понад 225 років, проте і сьогодні нею користуються для зв’язку. Гри-вправа «Азбука Морзе» допомогла закріпили отримані знання, діти закодували слова: урок та мама, а також віталися один з одним.

Наступним винаходом, з яким ми познайомилися був телеграф та звичайний телефон. Виготовлений бібліотекарем пристрій для передавання звуку викликав неймовірну цікавість у дітей, кожен з них спробував поспілкуватися ним зі своїм однокласником, а вчитель поринув у спогади про власне дитинство.

Звичайно, оминути розвиток кіноіндустрії ми не змогли. Вивчили історію кінематографу, з’ясували види та жанри телепередач. Переглянули чорно-біле німе кіно, а потім… вирушили «На студію звукозапису» і спробували себе в ролі акторів і зробили озвучку відомого всім мультфільму «Маша та ведмідь. Велике прання».

Неймовірно, проте доволі складна тема уроку викликала зацікавленість у дітей і вони з великим задоволенням сприймали та вивчали незнайоме та нове.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.