Патріотичний прес-бранч «Ми гідно навчаємося – Україна процвітає!»

Говорять, що навчальну пору треба розпочинати з позитивної хвилі, і потім все буде, як «по маслу». Адже навчання – це не вирок, не покарання, а час нових можливостей.

Саме це доводила бібліотека для юнацтва молоді, вихованцям навчально-виховного комплексу «ЗНЗ І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» під час патріотичного прес-бранчу «Ми гідно навчаємося – Україна процвітає!», присвяченого Дню знань.

Не зважаючи на те, що літо скінчилося, а попереду рік зусиль і наполегливості,  молодь була активною, жвавою, розумною, кмітливою та на позитиві. Жартівливі шкільні новини та інтерв’ю розпочали патріотичний прес-бранч, який продовжила розважальна програма, що складалася з патріотичних міні турбо-батлів. 

Як юні патріоти розуміють одне одного, як розуміють  мову жестів, наскільки розвинена інтуїція, інтелектуальні здібності, спритність –  все це вони продемонстрували під час патріотичного прес-бранчу. 

Чого тільки варте було випробування на міцність у патріотичному міні-турбо-батлі «Міцний горішок»! Шалена зацікавленість в тому, хто довше протримається, зіграла свою роль. Перемога за командою «Z-патріоти». Ну що ж, ми вітаємо їх! Вони гідно показали свій патріотизм. Це було дійсно круто!

Говорять, що українці –  це не тільки гарні співаки, а ще й актори. І молодь, спільно з працівниками бібліотеки для юнацтва, це з легкістю довела, презентувавши жартівливі міні-сценки та стендап «Гідне навчання» та «Школа».  Позитивну хвилю та святковий настрій підтримувала весела та молодіжна музика! 

Відірвавшись на повну, наші патріоти зарядилися драйвовими враженнями, з якими й почнуть свій навчальний рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.