1

Патріотична година «Хоробрі серця»

Небесна Сотня… Їх імена ніколи не забути…

В холодні, зимові дні лютого вже шостий рік поспіль ми згадуємо дні й місяці Євромайдану та Героїв Небесної Сотні.

На патріотичну годину «Хоробрі серця» до читальної зали Центральної міської бібліотеки завітали учні Ліцею інформаційних технологій, щоб згадати про сумні події, які відбувались на Майдані: в столиці європейської країни, в серці України гинули її найкращі сини, віддавали своє життя за Батьківщину. Це були люди різного віку, різних професій, з різних куточків нашої країни. Вони були зовсім різні, але схожі між собою серцем, душею, волею.

Під час заходу бібліотекар розповіла учням про трагічні події Майдану, а свою розповідь доповнила кадрами документальних стрічок. Затамувавши подих, юнаки та дівчата дивилися відеоролики: «Небесна Сотня: хронологія подій 20 лютого 2014 р.», «В пам’ять Небесній Сотні», «Мамо, не плач» та «А Сотню вже зустріли небеса».

Пам’ять жертв Майдану було вшановано хвилиною мовчання, а на честь Героїв Небесної Сотні було запалено свічку пам’яті.

По закінченні заходу всі присутні мали можливість переглянути світлини «Зима, що нас змінила» та ознайомитися з викладкою літератури «Небесна Сотня – наш біль і наша гордість», в яких відображені події, що відбувалися з першого дня українського Майдану.

Ми повинні пам’ятати про величезну самопожертву героїв Небесної Сотні, які назавжди залишилися в наших серцях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.