Паті в бібліотечному форматі

Напевне, зовсім невипадково, що перші по-справжньому теплі сонячні дні співпадають з початком роботи літніх шкільних таборів. Отже, пора обіцяє бути гарячою та активною не лише для вчителів, а й для бібліотекарів.

Навіть коли примхливе сонечко ненадовго сховається за хмаринку, а сама хмаринка раптом надумає завередувати дощем, нашого гарного настрою такі дрібнички аніскілечки не зіпсують.

То ж і цього дня, не дивлячись на незрозумілу погоду то хмарно, то сонячно працівники бібліотеки-філії №10 вирішили влаштувати для дітлахів Open-air «Паті в бібліотечному форматі». Спочатку учні літнього табору при ЗНЗ №10 побували на шкільному подвір’ї, потім перейшли до бібліотеки, а потім завітали на ігрові майданчики.

Чого там тільки не було… І свято Нептуна з іграми «Дістань поплавок», «Рятувальне коло», «Тонучий корабель» та іншими. І запальний танцювальний флешмоб. Потім дітлахи розбіглися по зупинках, які приготували для них бібліотекарі. Це і «Літаючі фігури», і «Дартс», і «ТвісТер», і «Фігури з піску». Неабияку цікавість викликали арт-мікс «Фантазуємо і малюємо» та майстер-клас із декоративного плетіння косичок «Косички знову в моді…».

Вихованці ДНЗ №28 завітали на мульт-академію для малюків «Кращі з кращих». Для дітлахів була підготовлена підбірка старих мультиплікаційних фільмів. Діти із задоволенням переглядають мультики, які в свій час були популярні серед їхніх батьків. Старі добрі мультфільми, виконують виховну та морально-етичну функцію, несуть в собі позитивні та добрі емоції. Потім дітлахи, разом з бібліотекарем насолоджувалися Фонтаном Казок.

Тож, оpen-air «Паті в бібліотечному форматі», було насичене усілякими приємними та корисними цікавинками, що нудьгувати тут аж ніяк не вдавалося. Було лише море позитиву, каскад яскравих емоцій, водоспад сюрпризів і безліч хвиль щирого сміху…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.