Партизани на шляху війни

Час все більше віддаляє нас від 40-х років ХХ сторіччя, коли рідна земля стогнала під фашистським ярмом. І тим важливіше стає питання прищеплення в серцях сьогоденного підростаючого покоління поваги до історії Другої Світової війни, пошани до людей, які ціною власного життя йшли до бажаної Перемоги.

Бібліотека філія №10 вважає патріотичне виховання читачів одним з головних напрямів своєї роботи і починати це виховання варто з малечку.

22 вересня відзначаємо День партизанської слави. Напередодні цієї дати до бібліотеки завітали учні 4-Б та 4-В класів ЗНЗ№ 10 на відео-перегляд документального фільму «Партизани на шляху війни».

З переглянутого фільму діти дізналися про героїзм партизанів-підпільників, їх самовідданість і значний внесок у розгром німецько-фашистських загарбників, про те, що, партизани становили серйозну небезпеку для тилових комунікацій німецької армії. В центрі уваги були такі імена як Сидір Ковпак, Олександр Сабуров, Микола Попудренко, Олексій Федоров.

Учні жваво обговорювали переглянуте та ділилися розповідями своїх прадідусів та прабабусь про важкі воєнні роки, нагороди та заслуги перед Батьківщиною.

Майбутнє покоління, стане справжніми патріотами своєї країни,адже патріотичні почуття є в кожного з нас, і ми маємо прагнути зробити щось важливе для своєї Батьківщини,сприяти її процвітанню.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.