Пантелеймон Куліш: Мина Мазайло

Хто любив у школі українську літературу, де треба читати великі твори?

Підозрюємо, що сьогодні, коли молодь на повну користується інтернетом, мабуть, не так багато тих, що читає. Все ж легше знайти короткий зміст твору, і все, ти готовий до уроку.

Тим більше, що зараз є багато екранізованих художніх творів, театральних постановок, мюзиклів тощо, переглянувши які, можна краще пройнятися тими подіями, перейняти ті емоції, що хотів передати автор.

Тому працівники бібліотеки для юнацтва вирішили телепортуватися у роки українізації та відтворити всю трагічність і комічність того часу у гала-виставі «Пантелеймон Куліш: Мина Мазайло».

Перевтілившись у таких кумедних героїв твору, бібліотекарі передали настрої кожного з них, чим дуже розважили учнів ЛІТу та студентів Олександрійського коледжу культури і мистецтв.

Так, було над чим і посміятися, і задуматися, бо у творі акцентовано увагу на одну з головних проблему нашої країни – мову, яка актуальна і сьогодні. Тому що ми українці! І ми маємо берегти і шанувати рідну мову, передавати її красу, багатство та мелодійність. І ми впевнені, що Україну чекає світле майбутнє, якщо не буде таких Мазєніних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.