Пам’ятай, що ти дитина та не забувай, що ти людина

Право, закони супроводжують людину все її життя. Щоб уміло і правильно користуватись своїми правами і добре виконувати свої обов’язки, не порушуючи прав і законних інтересів інших, треба знати закони.

В рамках проведення Всеукраїнської щорічної акції «16 днів проти насилля», 8 грудня, бібліотекар бібліотеки-філії №2 спільно з педагогічним працівником НВК «ЗНЗ I-III ст. №12 ДНЗ» Андрух О.П. для учнів 4-Б класу підготували та провели годину правових знань «Пам’ятай, що ти дитина та не забувай, що ти людина».

Захід було проведено з метою поглибити і розширити поняття дітей про їх права та обов’язки, розширити словниковий запас, показати необхідність знати закони, що захищають права дітей, навчити дітей правильно обирати друзів.

В ході заходу були застосовані ігрові методи для покращення запам’ятовування матеріалу та закріплення знань. З дітьми був проведений діалог для виявлення базових понять що таке «мораль», «обов’язок», «закон», «право». Проведені ігри, які вчили дітей дружно співпрацювати між собою та однолітками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.