«Основи комп’ютерної грамотності» в бібліотеці для дітей

Мобільний телефон вже давно перестав бути пристроєм лише для того, щоб подзвонити, або відправити СМС повідомлення.

На сьогоднішній день цей пристрій став дуже корисним, адже за допомогою телефону люди можуть виконувати безліч різноманітних дій. І не так давно тарифи наших операторів коштували невелику суму грошей, то зараз мобільний телефон став потребувати більше фінансових вкладень.

І для того, щоб зручно регулювати цю фінансову сферу свого життя в центральній бібліотеці для дітей, слухачі Вищої народної школи напрямку «Основи комп’ютерної грамотності» познайомилися зі спеціальними сервісами – особистими кабінетами, для того, щоб переглядати історію витрат, поточний баланс, можливість змінити тариф, та найголовніше – навчилися поповнювати рахунок без комісії.

Інша група слухачів закінчила ознайомлення з основними можливостями текстового редактора Word, навчилася працювати одночасно в декількох документах, адже часто буває, що є необхідність у тому, щоб перенести або скопіювати текст з одного місця в інше. Але на цьому заняття не обмежилося, далі учні навчилися переносити не тільки текст, але й файли і цілі папки, а на завершення познайомилися з тим, як видаляти файли та очищувати кошик на комп’ютері.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.