Осіння феєрія талантів від Мері Попінс

6 листопада до кімнати казок Центральної міської бібліотеки для дітей завітали друзі-читачі – учні груп продовженого дня ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) зі своїми вчителями та батьками.

Вони мали можливість стати учасниками веселого та цікавого казкового фестивалю «Осіння феєрія талантів від Мері Поппінс», який організований спільно з Палацом культури «Світлопільський» та студентами Олександрійського коледжу культури і мистецтва.

Разом з незвичайною нянею Мері Поппінс та іншими героями казкових повістей дитячої письменниці Памели Треверс діти політали на чарівній парасольці, проявили ерудицію в інтелектуальних конкурсах, подорожували літературними казками та грали в улюблені ігри відомих персонажів: «Пізнай героя», «Відгадай казку», «Літературні загадки». Малюк та Карлсон навчили дітей грати в чудову гру «Кандіметр». І, звичайно ж, «ввічливі манери» від Мері Поппінс: правила привітання, мовний та телефонний етикет, правила поведінки у міському транспорті та на вулиці. Конкурс «Якщо ви ввічливі» визначив тих, хто знає найбільше добрих, приємних слів, які діти писали на аркушах, а потім кріпили на мольберти.

А ще малеча демонструвала свої акторські, вокальні, хореографічні таланти.

Вийшло справжнє дитяче свято – насичене, яскраве, веселе і, сподіваємось, корисне.

На завершення всі присутні отримали солодощі.

Захід відбувся в рамках реалізації Проекту «Платформа 3-Д. Добро Довіра. Досвід», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування ЄС.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.