«Омбре над темрявою і світлом»

24 жовтня в Центральній міській бібліотеці ім. О.Пушкіна відбулася презентація нової книги «Омбре над темрявою і світлом», яку написала відома українська письменниця, журналістка, сценаристка, поетеса − Лора Підгірна.

Завітала вона до нашого міста в форматі Всеукраїнського літературного туру презентуючи свою третю книгу «Омбре над темрявою і світлом» − лауреату одної з найпрестижніших літературних премій України − «Коронація слова»!

Історія, містика, кохання. Таке наповнення має нова книга письменниці з Кам’янця-Подільського Лори Підгірної. «Омбре над темрявою і світлом» розповість читачу про реальну історію ордену Тамплієрів, які були свого часу у головному туристичному місті Хмельницької області. Сюжетна лінія нагадує справжній детектив із спецслужбами та таємними товариствами, які в постійному пошуку містичних артефактів.

Авторка обіцяє продовження історичної книги. Ідея вже народилася, потрібен тільки час для її втілення.

Після презентації присутні отримали на згадку автографи від письменниці.

Анотація до книги «Омбре над темрявою і світлом»

Кам’янець-Подільський, Україна. Архівний ревізор Едіта випадково знаходить вцілілі клейноди ордену лицарів Храму, однак на цю тему у місті накладено неофіційне табу, а знахідка веде її далі, до загадкового артефакту, який свого часу тамплієри привезли на Поділля. Із розгадкою таємниці Едіті допомагає католицький священик отець Люк. За містичним артефактом полюють спецслужби й таємні товариства.

Минуле та сьогодення переплітаються. Нитки, що пов’язували історії і долі багатьох людей у минулому, одна за одною тягнуться до тих, хто мешкає у Кам’янці-Подільському сьогодні. Старовинне підземелля Кам’янецького замку перетворюється на поле битви добра і зла. Герої проходять випробування, але чи ті, хто називає себе друзями, є такими насправді? Вірити можна тільки собі, бо ціною пошуків Чаші Омбре може стати власне життя…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.