1

Олімпійський день по-бібліотечному

23 червня відзначався Міжнародний Олімпійський день.

Бібліотекарі Олександрійської міської ЦБС також долучилися до святкування і підготували для учасників Олімпійського дня цікаві та корисні справи, під час яких можна було помалювати 3D-ручкою та створити повітряні малюнки олімпійських символів (майстер-клас «Олімпійські символи – малюємо 3D-ручкою»), виготовити для себе чи на подарунок брошку з фоамірану у вигляді спортивної атрибутики (майстер-клас «Я люблю спорт»), навчитися створювати кумедний м’ячик з паперопластики (майстер-клас «М’яч стрибунець») і, навіть, власноруч виготовити яскраві флікери – світловідбивачі у формі футбольного м’яча, які допоможуть бути більш помітними на дорозі у сутінках (майстер-клас «Футбольний м’яч»).

А наймолодші дітки мали змогу оволодіти мистецтвом швидкого й правильного шнурування кросівок (щоправда, паперових). У цьому допоміг веселий майстер-клас «Шнуруємо кросівки».

Усі, хто відвідав бібліотечні локації на скейт-майданчику біля бібліотеки-філії №3 на вулиці Шевченка, 66, залишилися задоволеними та охочими дружити з бібліотеками й надалі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.