Олександрія читає дітям

9 листопада відзначаючи Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва, День української писемності та мови, в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю.Гагаріна пройшла чергова цікава зустріч в рамках Всеукраїнського проекту «Україна читає дітям».

Своїми роздумами про книгу поділилися засновниця художньої галереї VashART, художник, голова спілки митців олександрійщини Ірина Кваша та дитячий письменник, актор кіно – Олександр Вознюк.

Для того, щоб стати лідером, треба бути цікавою людиною, мати багатий внутрішній світ. Тож читання було в числі тих занять, яке допомагає Ірині в житті. Спілкуючись з учнями ОНВК №17 гостя поділилася своїми спогадами про читання та першу улюблену книгу. Ще у шкільні роки вона відкрила для себе читання як заняття, яке дарує насолоду та розумні думки. Ірина прочитала дуже багато книг. Одна з тих, яка справила на неї незабутнє враження – книга Олександра Волкова «Чарівник Смарагдового міста». На сьогоднішній день улюблені автори Володимир Лис та Симона Вілар. Ще було багато запитань, відповіді на які були вичерпані та дотепні.

Відразу ж після розповіді Ірини, неймовірною увагою дітей заволодів Олександр Вознюк, продекламувавши з великим почуттям гумору свій вірш «Батьківські збори». Дуже насиченою була розповідь Олександра, який цікавими фактами з прочитаних ним книг, заворожив дітей і викликав у них бажання прочитати і дізнатися що ж було далі… А на завершення – рецепт успіху від Олександра: читайте і світ відкриється вам, та й ви зможете відкрити себе світові.

Неймовірно цікавою та насиченою виявилася зустріч.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.