1

Обійми як бумеранг

Обійми мене, обійми мене, обійми…

Прості та дружні обійми, позбавлені всякої двозначності здатні підбадьорити і підтримати, сприяти гарному настрою і внести якийсь спокій у буденну суєту, яка наповнена не тільки нескінченними турботами, але і всілякими тривогами. Це своєрідний спосіб психологічної підтримки, який визнаний навіть в науковому середовищі. Користь від таких доброзичливих жестів інколи буває досить істотна. І це довели працівники бібліотеки-філії №10 які разом з учнівською молоддю ЗНЗ №10 організували та провели позитив-паті «Обійми як бумеранг».

Дуже насиченим видався ранок цього дня. Позитив-паті дарувала гарний настрій, веселощі та сміх, несподіванки для всіх учасників заходу.

Розпочала захід акція «Обійми вчителю». Охочі взяти участь в цій акції повинні були отримати «персональну листівку» із кодовим словом «ОБІЙМИ!» від волонтерів і якнайшвидше обійняти свого улюбленого вчителя. Після «обіймашок», волонтери намагалися перерахували кількість кодових слів у наявності в кожного вчителя, щоб визначити переможця, але «обійм» було настільки багато, що це їм не вдалося! Тому, що деякі учасники акції так захопились обніманням, що забували навіть брати кодові слова.

Але всі учасники отримали дружні обійми, веселий сміх й гарний настрій, які сподіваємося, пануватимуть протягом цілого дня!

Наступною була акція «Теплі обійми». Під час якої, всі учасники заходу вийшли на центральну площу нашого мікрорайону Перемога і дарували всім перехожим безкоштовні теплі обійми, рекламні флаєри і звичайно ж «Солодкі обійми» з мімімішними мультяшними героями, запалюючи посмішки на обличчях незнайомих людей.

У цей чудовий День ми шлемо свої обійми всім, хто нам дорогий, всім кого ми не знаємо, але хотіли б підтримати. Вітаємо всіх з Міжнародним днем обіймів, днем відкритої безкорисливої підтримки, днем небайдужих людей!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.