Обережно пожежа! Вогонь – наш друг і небезпека!

Важко уявити собі життя людини без вогню. Він допомагає приготувати їжу, зігрітися, коли холодно. Але, якщо він потрапить у невмілі руки, то може стати грізним ворогом. Наслідком неправильного і необережного поводження з вогнем, газовими та електроприладами є пожежі.

Щоб не виникла пожежа, треба знати і виконувати правила пожежної безпеки.

Як діяти в небезпечних ситуаціях? Що робити? Особливо, це важливо знати дітям. Адже якщо виникає пожежа, то це трапляється раптово і вогонь поширюється дуже швидко. Не розгубитися в такій ситуації неможливо, а якщо у дитини недосить знань, як поводитися при пожежі чи в іншій надзвичайній ситуації, то наслідки можуть бути серйозними.

Багато корисної інформації сьогодні почерпнули для себе учні 2-Б класу гімназії ім. Т. Шевченка. Працівники бібліотеки–філії №3 для дітей провели для хлопчиків і дівчаток бесіду–гру «Обережно пожежа! Вогонь – наш друг і небезпека!». В ході бесіди бібліотекарі розповіли дітям про правила поводження при пожежі

Був проведений конкурс на кращого знавця прислів’їв про пожежну безпеку.

Також дітям було запропоновано переглянути повчальні відео «Вогонь – наш друг», «Уроки обережності – Вогонь» та «Протипожежна безпека».

Підсумок проведений у формі гри засвідчив про те, що учні добре запам’ятали правила пожежної безпеки і будуть дотримуватися їх у повсякденному житті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.