Новинки від Фіксиків

Без паніки!..

Найпрацелюбніша, найрозумніша, ну і, звісно, найгарніша з фіксиків Сімка запанікувала, коли побачила об’єм книги Нестайка В. Тореадори з Васюківки: трилогія про пригоди двох друзів. – К.: А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА. – 2004.- 543с., яку задав читати на літо Дедус. І ні за що не хотіла починати її читати, адже канікули – для того, щоб відпочивати. Але Папус знайшов вихід із положення і запросив друзів Сімки, за якими вона дуже сумувала на карантині, щоб почитати книгу разом, адже всі знають, що з друзями і читати веселіше.

Маленькі читачі та Сімка, дотримуючись санітарних вимог під час карантину, зібралися в читальній залі центральної міської бібліотеки для дітей. І дітлахи дізналися, що головними героями повісті є звичайні школярі з села Васюківка – Павлуша Завгородній і Ява Рень. Розбишаку Яву та спокійного домашнього хлопчика Павлушу об’єднує спільне бажання – бути відомими на весь світ.

Перші дві частини трилогії – це розповідь Павлуші, остання – Яви. Тут вони стають тореодорами, ловлять іноземних шпигунів, підкорюють Київ, відвідують безлюдний острів поблизу Васюківки разом з Робінзоном Кукурузо. Книга розкриває всі аспекти дружби, взаємодопомоги та довіри один до одного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.