Новий рік крокує – свято нам дарує

Що таке Новий рік? Це яскрава ялинка та подарунки. І кожного разу все по колу. Закінчується черговий рік і настає новий.

Новий рік – улюблене свято нашого дитинства, його з нетерпінням чекають дорослі і діти.

Саме в ці дні, коли трапляються дива і починаються зимові свята, бібліотечні працівники Центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна підготували новорічну феєрію «Новий рік крокує – свято нам дарує».

Починаючи з 20 грудня, бібліотека запрошує усіх дітей міста та їх батьків відчути неймовірний святковий настрій, різдвяний дух народних традицій та провести свої новорічні свята разом з друзями та бібліотекою.

Маленькі гості мали можливість спостерігати феєричне шоу з казковими перетвореннями, жартами, сміхом, танцями і піснями. Казка про пригоди ельфа Едісона, Снігуроньки та харизматичних лисиці Аліси з котом Базиліо захопили гостей бібліотеки. Баба Яга з Чахликом розважали всіх танцями, а вовк Сірий в ролі слідчого розплутав усі загадки. Звичайно, на новорічному святі з’явився і Дід Мороз із чарівною торбою подарунків, привітаннями й сюрпризами.

Під час новорічної феєрії казкові персонажі подарували яскраві та радісні враження, позитивні емоції під час розваг, рухливих та естафетних ігор. Загальне захоплення викликали сучасний танець Баби Яги і Чахлика, запальний танець Вовчика, показ мод від юних красунь – учасниць дитячого театру мод «ОLGAMODELS» (кер. О.Лафа) та веселі жарти.

А ще напередодні новорічних свят, на сторінках соцмереж бібліотеки, було оголошено конкурс на найкреативнішу ялинку. Всі ялинки, створені користувачами бібліотеки, були представлені на виставці-інсталяції у фойє, де ними можуть милуватися до кінця року. Кожного учасника конкурсу було відзначено солодкими подарунками, а три призові місця отримали настільні та розвиваючі ігри.

Загалом на сьогодні бібліотекарі подарували свято понад 600 дітям та їх батькам. Окрім відвідувачів бібліотеки, новорічний ранок побачили учні шкіл, діти працівників підприємств та закладів міста.

Веселим новорічним хороводом за участю всіх казкових героїв закінчувалося свято, але казка не закінчується ніколи – вона й далі мандрує світом. Отож свято продовжується!!!

Сміх, подарунки і гарний настрій дитяча бібліотека гарантує кожному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.