Новому часу – нові книги

Ось і до нас прийшла довгоочікувана весна, а з нею і теплі деньки і найцікавіші новинки літератури.

Адже кожна нова книга в бібліотеці – це подія, це завжди таємниця і знайомство, здатне принести ні з чим незрівнянне задоволення.

Саме 3 березня в Центральній міській бібліотеці змістовно і насичено пройшов День бібліографії «Новому часу – нові книги».

У відділі абонементу, до ювілею української поетеси Ліни Костенко, презентовано поетичну пастораль «90 років під вітрилами долі». Матеріали книжкової виставки знайомлять відвідувачів бібліотеки з творчим надбанням поетеси, відкривають її неповторний поетичний світ, який полонить читачів з першого ж рядка.

Надзвичайно емоційно пройшов літературний круїз «Навколо світу з улюбленими письменниками» зі студентами коледжу культури і мистецтв, який дозволив поринути в загадковий світ не тільки класичної літератури, але й книг сучасних українських авторів, ще раз зустрітися з улюбленими героями та познайомитися з новими не менш цікавими.

Зорієнтуватися у потоці наукової і політичної інформації допоможе довідковий вернісаж «Знайомтесь: довідники, енциклопедії, словники».

І наостанок кожний відвідувач бібліотеки «заряджався вітамінами» переглянувши книжковий фреш «Смакуємо новинки літератури».

Приходьте в бібліотеку, щоб вгамувати літературну спрагу і зарядитися позитивним настроєм.

Найновіші книги чекають вас!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.