Ніжне «будь ласка», вдячне «спасибі»

Січень – зимовий місяць, багатий на свята. Вже й Новий рік зустріли, колядників зустрічали й Водохрещу відсвяткували.

А ще в перший місяць Нового року, з легкої руки ООН і ЮНЕСКО, 11 січня відзначають найввічливіше свято у році – Всесвітній день «Дякую».

Особливих традицій це свято поки не має. Єдина порада – «спасибі» треба говорити якомога частіше. Чарівне слово «дякую» здатне зігріти своїм теплом навіть затятого недруга, подарувати приємні миті та подружити найзліших ворогів.

Веселий захід, 22 січня, подарували першокласникам ОНВК №17 працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна. Бібліотекарі відділу естетичного виховання та члени літературно-ігрової студії «Дивограй» підготували театралізоване дійство – Fresh-спілкування «Ніжне «будь ласка», вдячне «спасибі».

Школярі опинилися на казковому балу Королеви Ввічливості. Тож була щаслива нагода подякувати своїм друзям, рідним за тепло і підтримку, добрі вчинки та їхню любов.

Слова вдячності здатні покращити настрій, підвищити взаєморозуміння і зарядити позитивними емоціями. Дітлахи танцювали, співали, веселилися, брали участь в пізнавальних вікторинах від тітоньки Сови та Лісовичка, в рухливих іграх з Бабою Ягою і нетямущим Буратіно.

Казкові герої презентувати дітям новинки дитячої книгозбірні. Дітлахи із задоволенням переглядали запропоновані їм книги, тим самим поринаючи в захопливий казковий світ. Діти ділилися враженнями про прочитане, не скупилися на рекомендації, можна було почути й такі вислови про книгу: «кльова», «класна», «супер», «прикольна».

А ще з усіх куточків бібліотеки лунали слова «Дякую», «Спасибі», «Будь ласка». Магія цих слів дарувала всім позитивні емоції і надихала на нові дії.

Захід пройшов на хвилі радісних емоцій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.