1

“Ні – насильству!”

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна продовжує Всеукраїнську акцію «16 днів проти насильства», що проходить в рамках проекту «ДоброДій», який підтримано Міжнародною організацією з міграції та фінансується Європейським Союзом.

4 грудня до бібліотеки завітали діти недільної православної школи громадської організації «Серце матері». Бібліотекар Лариса Бовгиря спільно та фахівцем Олександрійського центру правової безоплатної вторинної допомоги Анною Лунгою провели заняття з елементами тренінгу. Тема заходу: «Ні – насильству!», на якому присутніх ознайомили з формами насильства (проти жінок, в сім’ї, шкільний боулінг) та відповідальністю за їх вчинення, про методи, які допоможуть уникнути насильства, як в сім’ї так і в шкільному середовищі.

Діти відповідали на запитання, приймали участь в дискусії, виконували практичні завдання.

У ході виконання вправ вихованці недільної школи отримали новий позитивний досвід для особистісного розвитку під час групового спілкування, виробляли навички безконфліктного спілкування, толерантного ставлення один до одного, вчились працювати однією командою.

Під час акції всі присутні отримали рекламно-методичні матеріали та браслети. А Кулішова Катя за активну участь у заході була нагороджена відзнакою «Право з тобою».

Завершився захід фотосесією з помаранчевими парасольками – символом майбутнього, в якому немає насильства щодо дівчат та жінок.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.