Незалежна і єдина – моя Україна!

Підведено підсумки міського туру Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості «Незалежна і єдина – моя Україна!» до 30-річчя незалежності України.

Журі складно було визначити кращі серед робіт, що надійшли на конкурс від читачів бібліотек – учнів 1-11 класів нашого міста. Кожна творча робота – це внутрішній світ юного митця, індивідуальне бачення України, душа дитини, кожен обрав свої лінії, фарби та форми, співзвучні власному настрою, поглядам на життя.

Олександрійська міська централізована бібліотечна система щиро дякує усім учасникам та називає імена переможців, чиї роботи візьмуть участь у другому обласному турі.

Це індивідуальні роботи юних художників: Миргородська Анна – «Незалежна і єдина наша ненька Україна», Свида Єва – «Зі святом!», Лукомська Дар’я – «Пам’ятка історії – Андріївська церква», Шевченко Ольга – «Це наша країна, наша держава» та групові роботи – робота гуртка «Веселкове зернятко», керівник гуртка Розанова Л.П., Будинку дитячої та юнацької творчості;

– «Вишивка» – Унтило Анна «Дівчинка Українка»;

– «Аплікація» – Чорний Тимофій «Україна здіймає вітрила!» та Саченок Максим «Державний символ України».

Роботи учасників до 10 червня 2021 року будуть направлені до Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей ім. Т.Г Шевченка.

Бажаємо успіхів та сподіваємося на перемогу наших маленьких олександрійців у другому турі!!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.