Неромантичні читання при свічках

організували в центральній міській бібліотеці для дітей ім. Ю. Гагаріна. Містика завжди зачаровувала як читачів, так і глядачів.

З давніх давен і до нашого часу світі є багато неймовірного та науково незрозумілого. Історії, пов’язані з міфологічними істотами та фантастичними подіями, які відбуваються в певних місцях чи в певний час, викликають неабиякий інтерес.

Вчорашній грім не лише нагнав страху на мешканців нашого міста, а й надихнув постійних відвідувачів бібліотеки на перегляд «страшної» літератури. Цю літературну середу «Влучно стріляй – книгу цікаву читай» було вирішено присвятити такому популярному жанру літератури як жахи. Тож, разом з бібліотекарями юні читачі створили містичну атмосферу: залу прикрасили бутафорними свічками та створили захисне коло з книг.

Дівчатка розповідали страшні історії та читали дитячі книги із серії «Жахливчики», при цьому не могли не згадати про відомого українського прозаїка Миколу Гоголя. Потім обговорювали кінострічки цієї ж тематики, та розповідали про свої страхи.

Але завершилася сьогоднішня зустріч без тіні жаху – веселою фотосесією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.