Неймовірні пригоди Маші

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна завжди щиро зустрічає своїх читачів. За будь-якої погоди бібліотеку відвідують читачі різного віку.

А знаєте хто в післяобідню пору завітав до бібліотеки? Це дітки з інвалідністю міського Громадського об’єднання інвалідів дитинства, загального захворювання, інвалідів праці «Віра».

Цього разу малеча та їх батьки поринули в казкові пригоди разом з непосидючою дівчинкою Машею та трьома Бабусями Ягусями.

Допитлива героїня відомої казки «Маша і ведмідь» вирушила в цікаву мандрівку країнами світу. Дітям цікаво було дізнатися про нові країни, відкрити для себе напрочуд широкий, розмаїтний, яскравий образ світу, який відображений в казках Братів Грімм, Джанні Родарі, Шарля Перро, Александра Мілна та ін.

Протягом мандрівки казкові герої захоплювали учасників подорожі різноманітними несподіванками, загадками, сюрпризами. Діти гралися в ігри, танцювали і веселилися разом з героями казок, які активно спілкувалися і намагалися зробити все, щоб здійснилися всі бажання маленьких олександрійців.

Захід відбувся в веселій, креативній обстановці. Діти покидали свято з гарним настроєм, усміхненими обличчями, з вірою, що мрії збуваються.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.