Недільний балаганчик

Закінчуються літні канікули — час веселощів і нових знайомств, час відпочинку і час змін!

Щоб урізноманітнити останні дні відпочинку дітей та розвивати їхні інтелектуальні здібності, у ЦМБД ім. Ю. Гагаріна відбувся черговий недільний балаганчик «Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай!».

Діти мали змогу познайомитися з новинками періодики, зокрема, дізналися цікаві факти про мурах та черепах. Виявляється, що черепахи впадають у сплячку взимку, а прокидаються досить пізно (до кінця квітня до початку червня); а у мурах існує певна ієрархія, за якою кожен виконує свою функцію. Хіба ж це не дива?

Отримавши порцію інтелектуальної інформації, діти перейшли до рухливих ігор: «Вода, земля, небо», «Божевільний м’яч», «Зрозумій мене», «Показуха» та «Слон» із закритими очима». В останній грі діти змагалися із зав’язаними очима у мистецтві малювання, від чого отримали купу позитивних емоцій.

І на завершення зустрічі бібліотекар нагадала дітям, що сьогодні в Україні святкують Яблучний Cпас, та розповіла, як це свято вшановували наші пращури, та які народні прикмети цього свята. В кінці зустрічі діти пригостилися яблуками з медом, а бібліотекар запевнила: «Ми будемо традиції вивчати, Щоб прихилитись до землі душею. Свою історію повинні діти знати І гордо йти по світу разом з нею»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.