Недільний балаганчик “Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай!”

Літо – найулюбленіша пора всіх дітей. Це час шкільних канікул, коли вони відкривають світ і себе в цьому світі.

Не останню роль у цьому відіграє бібліотека, працівники якої намагаються урізноманітнити відпочинок дітей. Тож, продовжуючи цикл заходів «Літо книжкових чудес», працівники центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю. Гагаріна в черговий раз організували недільний балаганчик «Грай! Читай! Пізнавай! Інтелект розвивай!». Учасниками заходу були постійні відвідувачі бібліотеки.

Чимало цікавого та пізнавального розкрили для себе діти. Малеча дізналася, що очі страуса більші за його мозок, у креветок серце розташоване у голові, а равлики можуть спати до 3-х років. Ще більше цікавої інформації про тварин діти отримали переглянувши відео «18 цікавих фактів про тварин та середовище їх існування», також юні читачі переглянули відео «19 самих незвичайних будинків у світі». Бібліотекар розповіла дітям про «гуліверів» зеленого лісу – секвою, яка може прожити до 4000 років, має довжину 450 км., вага якого іноді досягає близько 3000 тонн!!! Також діти дізналися, яка тварина є найбільш ненажерливою істотою у світі – ним виявився тутовий шовкопряд. Бібліотекар наголосила, що усю цю інформацію та багато цікавого діти можуть дізнатися з періодичних видань, які є в бібліотеці.

Отримавши порцію цікавої інформації, всі присутні із задоволенням брали участь в рухливих іграх: «Швидкі коні», «Кільцекид», «Біг в обручах», «Склади пазли». У останній грі читайлики склали пазли з висловом Нестора Літописця «Якщо пошукаєш у книгах мудрості уважно, то знайдеш велику користь для своєї душі», діти дійшли висновку, що книга – це найкращий друг і порадник.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.