Недільні посиденьки

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю.Гагаріна відкрила сезон недільних посиденьок. Вихідний день став для найактивніших читачів справжнім ігровим майданчиком для розваг і творчості.

В цей день бібліотекарі підготували приємні рандеву – з новими книгами, новими творчими доробками.

Спочатку діти дізналися цікаві факти з життя тварин: чому крокодил ковтає каміння, як птахи орієнтуються у польотах, яка тварина взагалі не хворіє, у якого метелика розмах крил 30 сантиметрів та ще багато всього цікавого.

Діти із задоволенням відповідали на питання вікторини, складали пазли, грали в рухливі та інтелектуальні ігри, змагалися у конкурсах: «Пов’яжу я шовкову хустину», «Сіамські близнюки», «Невловимий шнур», «Перекоти м’яч», «Перейди болото», «Веселий потяг» та «Ядро барона Мюнхаузена». Веселі конкурси й забави створили справжнє диво для читачів.

А потім за гарячою чашкою чаю та смаколиками діти ділилися враженнями, планами на майбутнє та висловили свої побажання про те, чимїм би хотілося займатися наступного разу.

Участь у таких заходах прищеплює любов до читання, допомагає дитині краще розвиватися, налагоджувати стосунки з однолітками.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.