Небезпечний крок

В центральній міській бібліотеці для підопічних кримінально-виконавчої інспекції відбулася година-застереження «Небезпечний крок», присвячена Всесвітньому дню запобігання самогубствам, який був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією по запобіганню самогубствам.

Цей день – один із способів звернути увагу людей на сумну статистику. Адже тенденції ведуть до того, що з кожним роком суїцидів в розвинених країнах стає все більше і більше.

Під час години-застереження бібліотекар розповіла про основні причини, що штовхають людину на відмову від життя, їх мотиви і наслідки, про те, що головною ланкою у вирішенні питання «бути чи не бути» є сама людина; від сили волі її особистості залежить, як вона поведе себе в кризовому психічному стані, який вибір зробить, зіткнувшись з життєвими труднощами.

На завершення заходу відбулася демонстрація документального фільму «Себе вбити не можна» – фільму про самогубців: тих, хто не зумів протистояти зневірі і спробував накласти на себе руки, але залишився живий. Люди, які пережили суїцид, розповідають про нього і в один голос стверджують: самогубство – не вихід.

Бібліотекар мала за мету закликати присутніх замислитися над тим, який прекрасний світ, завжди думати про оточуючих і близьких та не вчиняти ганебного злочину проти самого себе.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.