Навчання, гостювання і робота за кордоном

91% українських фахівців з вищою освітою мають чіткий намір емігрувати або ж розглядають перспективи працевлаштування за кордоном.

Масова еміграція українців може призвести до надзвичайно негативних наслідків для держави. Якщо молодь не бачить перспективи у власній державі, така країна вже приречена. Майбутнє держави – це молодь. Тут важливо те, наскільки молоді люди можуть реалізувати себе, відчувати себе захищеними у власній країні.

Тому, трудова міграція стала болючою темою для українців. Хтось їде у пошуках кращої долі, хтось – підзаробити за літо, а для когось – це чи не єдина можливість прогодувати сім’ю. Проте, очевидно одне – всі вони сподіваються, що за кордоном їм буде краще. Та чи правда все так ідеально “за бугром”?

Саме на таке питання для юних користувачів бібліотеки-філії №5 бібліотекарі шукали відповідь під час перегляду та обговорення відеоролика «Навчання, гостювання і робота за кордоном».

Отримавши нову для себе інформацію та подискутувавши, присутні дійшли висновку, що перш ніж перетинати кордони інших країн, варто для себе розуміти мету поїздки, чітко виконувати правила безпеки, залишити інформацію про свої роботодавців (навчальний заклад, готель тощо…), щоб не потрапити до складних, а під час і смертельних ситуацій.

Але все ж таки усі присутні зійшлися на думці, що краще залишитися на рідній землі, адже ми знаємо рідну мову, а тому ми розуміємо оточуючих, а вони нас. Ми народилися в нашій державі, і повинні бути її патріотами та захисниками. Саме на Батьківщині знаходяться наші предки, рідні, родичі та друзі, а отже це наше коріння і зв’язки.

<pЗустріч минула швидко, і викликала безліч спірних думок з приводу даної теми. Після завершення заходу, ще певний час не вщухали розмови, що потішило працівників бібліотеки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.