Насильство в сім’ї: проблема існує

В рамках місячника з питань попередження насильства в сім’ї центральною міською бібліотекою ім. О.Пушкіна спільно з учнівською молоддю навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів №9 – спеціалізована школа» було проведено годину спілкування «Насильство в сім’ї: проблема існує».

Так, дійсно, проблеми насильства та торгівлі людьми є одними з найболючіших для українського суспільства. Зокрема, це стосується насильства в сім’ї. Насильство ставить людину у залежність, а також наносить шкоду суспільству і є серйозною перешкодою на шляху до подолання нерівності та дотримання прав людини.

Дуже прикро, що діти стають жертвами жорстокого поводження в родині, в тому місці, де вони найперше повинні отримувати захист та піклування. В ході заходу було згадано про історію синьої стрічки. Як відомо, синій колір служить постійним нагадуванням про те, що необхідно боротися з насильством і захищати дітей від насилля.

Присутні закріпили свої знання щодо запобігання жорстокого ставлення в сім’ї шляхом проходження турніру толерантності, адже, як відомо, антиподом насильства та жорстокого ставлення є толерантність.

На захід завітали фахівці Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги з консультацією щодо захисту прав школярів та інформацією, куди можна звернутися в разі порушення прав на честь і гідність.

Поспілкувавшись, присутні дійшли висновку: яким би не було насильство – фізичним, економічним, сексуальним чи психологічним – насильство в сім’ї є одним з найбільших порушень прав людини – права на життя та недоторканість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.