1

Насильство – доля слабких! Будь сильною!

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

  • 25 листопада «Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок»;
  • 1 грудня «Всесвітній день боротьби зі СНІДом»;
  • 2 грудня «Міжнародний день боротьби з рабством»;
  • 3 грудня «Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  • 5 грудня «Міжнародний день волонтера»;
  • 6 грудня «Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі»;
  • 9 грудня «Міжнародний день боротьби з корупцією»;
  • 10 грудня «Міжнародний день прав людини».

До цієї кампанії долучилися і бібліотекарі філії №5, підготувавши годину запитань і відповідей «Насильство – доля слабких! Будь сильною!».

1 грудня на зустріч з учнями Олександрійського професійного ліцею були запрошені юристи Олександрійського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – Лунга–Лягуша А. О. та Світановський В. А., лікар–інфекціоніст комунального закладу первинно-санітарної допомоги м. Олександрії Здановська Л. А. та керівник громадської благодійної організації «Шлях до життя» Тримбач А. Л.

На сьогодні питання насильства та ВІЛ-інфекції посідають головне місце серед проблем сучасного суспільства. Тож під час заходу були розглянуті види насильства, ознаки, причини насильства серед різних верств населення. Окрім того, фахівці відверто поспілкувалися з учнями з приводу можливих наслідків: психологічних, фізичних, моральних, правових.

Також молоді люди з’ясували для себе шляхи передачі інфекції, згадали історію виникнення хвороби ХХІ століття – СНІДу, дізналися про сучасне лікування, яке надається мешканцям нашого міста, та про існування громадської організації «Шлях до життя» та її діяльність.

Спілкування минуло активно і жваво, наприкінці заходу підлітки отримали буклети з даної тематики.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.