Народжені вмерти за Батьківщину

Ця зустріч стала своєрідним нагадуванням юному поколінню про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою.

21 листопада вся Україна відзначає молоде, однак вже дуже знакове свято для українців, День Гідності та Свободи. Гідний поваги народ, має пам’ятати кожного, хто віддав своє життя за свободу, гідність та незалежність своєї Батьківщини. Тож, працівники бібліотеки для юнацтва, спільно з молоддю (вихованцями Ліцею інформаційних технологій), зібралися разом на патріотичному сторітелінгу «Народжені вмерти за Батьківщину», щоб згадати та низько схилити голови перед пам’яттю тих, хто боровся за правду і гідність, за краще майбутнє України.

Присутні пригадали ті трагічні та героїчні події зими 2013-2014 років, що сколихнули весь світ, і не залишили байдужою жодної душі. Від почутих спогадів очевидців, та переглянутих відеоматеріалів, на очі наверталися сльози.

Молодь мала змогу особисто поспілкуватися з військовим 28-ї механізованої бригади артилерійського підрозділу морської піхоти Куріхіним Антоном Олександровичем, який у 2014 році пішов добровольцем захищати територіальну цілісність України. Він розповів про бойові дії на сході України та побажав учням миру, бажання та хисту підняти економіку нашої держави на вищий щабель розвитку.

Усі присутні вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні та загиблих на сході України хвилиною мовчання.

Будьмо гідними пам’яті наших Героїв! Слава Україні! Героям слава!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.