Нам потрібне мирне небо!

Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть дружно та спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози горя та втрат.

21 вересня 1981 року Генеральна Асамблея ООН затвердила день загального припинення вогню і відмови від насильства. У країнах, де звучать постріли і залпи гармат, на один день все замовкає, щоб кожен житель планети отримав цю безцінну можливість нашому житті – мир у всьому світі.

Міжнародний день миру присвячений ідеалам миру як у відносинах усередині держав, так і у відносинах між усіма державами, народами та покликаний змусити всіх не тільки задуматись, але й зробити щось заради спокою на Землі.

З метою формування глибокого розуміння питань, пов’язаних із миром, розширення знань про важливість миру на землі, виховання гуманізму, патріотизму, любові до свого народу, поваги до людей різних національностей в Центральній міській бібліотеці відбувся День інформації «Нам потрібне мирне небо!».

Під час інформаційної акції «Життя заради миру та добра» бібліотекарі не тільки ознайомлювали користувачів з поняттями миру, розкрили взаємозв’язок участі у відстоюванні миру й готовності до захисту рідної землі, а показали масштаб небезпеки війни й можливості в її запобіганні.

Також, бібліотекарі читальної зали Центральної міської бібліотеки підготували книжкову виставку-застереження «Мир це не все, але без миру все – ніщо», на якій представлені книги, що розкривають значущість боротьби за мир для людини будь-якої країни. Виставка пропонує замислитися над глибокими питаннями війни і миру на Землі.

Найменші читачі сектору абонемент підтримали День миру, ставши учасниками миротворчої акції «Голуб миру». Білий голуб – найвідоміший символ миру. Акція «Голуб миру» покликана ще й показати, наскільки важливий мир для всієї планети, як всі ми не хочемо війни і будемо намагатися берегти мир заради майбутніх поколінь.

Тож, бажаємо усім нам мирного неба, оскільки воно відкриває перед людством перспективи, не зводячи їх до боротьби за виживання!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.