Найрідніша! Найдорожча! Найніжніша!

У дитинстві, поки ми ще не виросли, усе здається нам вічним та незмінним. Довгий час ми знаходимось у невіданні, ненавмисно, іноді засмучуючи або ображаючи наших матусь.

Сподіваємось, що встигнемо порадувати та віддячити за все найдорожчу нам людину. Так проходять роки. Ми змінюємось, зростаємо. Та раптом починаємо помічати, що наші матусі також змінюються. Вони потребують нашої допомоги, турботи і підтримки. Тож напередодні свята «День матері» працівники бібліотеки для юнацтва зібралися з чудовою компанією молоді (ЛІТ, ОДПК), аби висловити молодіжний respect нашим матусям.

Хлопці та дівчата випробовували власні сили, коли на швидкість чистили та різали овочі, підбирали продукти для приготування окрошки та борщу, розвішували та акуратно складали одяг. Особливим та несподіваним для хлопчиків було завдання заплести дівчатам коси, також на швидкість. Учасники були приємно здивовані гарними результатами, які вони від себе не очікували!

Найцікавішим було те, коли хлопці та дівчата в образі сонця малювали своїх матусь з їх найгарнішими рисами. Наприкінці «молодіжного респекту» кожен мав змогу зробити оригінальну та креативну привітальну листівку для найріднішої людини в світі!

Привітайте і ви своїх матусь 13 травня!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.