Надія юна нашої землі під Крутами навіки полягли

29 січня 1918 року відбулася надзвичайно трагічна подія в українській історії – бій під Крутами, який набув для українського народу символічного значення, став легендою, прикладом героїзму і жертовності молодого покоління в боротьбі за незалежну Україну.

Напередодні цієї трагічного дати, для учнів 10-го класу ЗНЗ №10 відбувся історичний спомин «Надія юна нашої землі під Крутами навіки полягли», який підготували працівники бібліотеки-філії № 10. Із розповіді бібліотекаря вони дізналися про причини, результати і значення бою під Крутами. Переглянувши відео «Справа №…: Бій під Крутами» ознайомилися з досі не відомими фактами про подвиг під Крутами.

Перші згадки і справжня, реальна оцінка захисників Крут відбулася вже після набуття Україною незалежності. Не можна викреслити з пам’яті людської той великий та безсмертний подвиг юних студентів, що захищали українську державність, поклавши на її вівтар найцінніше – власне життя.

Нехай пам’ять про наших героїв, що загинули під Крутами, буде вічною. І нехай їхня смерть буде для нас прикладом, як треба любити свою Батьківщину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.