Над прірвою великої біди

Всесвітній день боротьби зі СНІДом, який відзначається 1 грудня, – це попередження всім про болючу рану суспільства – СНІД, який виник наприкінці ХХ сторіччя.

І прикро те, що ми, як і багато років тому, не хочемо повірити, що проблема СНІДу і його наслідків безпосередньо стосується кожного.

Бібліотекарі бібліотеки-філії № 3 для дітей провели для учнів СЗНЗ №4 довірчу бесіду «Над прірвою великої біди». Працівники бібліотеки розповіли та ознайомили учнів з поняттями “СНІД” і “ВІЛ” та їх ознаками, сприяли вихованню почуття відповідальності за власну поведінку та ведення здорового способу життя, а також толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих людей. Під час заходу бібліотекарі спільно з вчителями закладу прикріпили всім присутнім червоні стрічки, як символ підтримки та співчуття тим, хто хворий на ВІЛ.

Для того, щоб зустріч пройшла з найбільшою користю для всіх присутніх, на захід було запрошено лікаря з комунального закладу «Олександрійський шкірно–венерологічний диспансер» Василенка Д.С.

Під час бесіди були розглянуті та обговорені такі питання: «Чи можна заразитися ВІЛ/СНІДом через спілкування?», «Чи можна заразитись ВІЛ, плаваючи в басейні?», «Проколюючи вуха чи наносячи татуаж спільною голкою, можна інфікуватись ВІЛ?» та інші.

Доповненням до розповіді була презентація «СНІД: подумай про майбутнє – обери життя».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.