На зустріч толерантності

Будь-яка життєва ситуація – своєрідна перевірка на мудрість. Буває так, що людина сама мимоволі створює такі конфліктні ситуації, розв’язати які їй самотужки не під силу.

Відбувається це найчастіше там, де в людей бракує, а іноді й геть немає прагнення зрозуміти протилежну точку зору й поваги до чужої думки. Інакше кажучи, очевидна відсутність так званого толерантного ставлення до того, що різниться від твоєї думки.

Тож, працівники бібліотеки для юнацтва вирішили перевірити наскільки толерантна сучасна молодь, та запросили студентів Олександрійського державного політехнічного коледжу та учнів Ліцею інформаційних технологій прийняти участь у тренінгу «На зустріч толерантності». В ході якого учасники обговорювали значимість толерантності в сучасному світі, довідались про основні аспекти розуміння цього слова, та з зацікавленістю сприйняли хмару тегів до даної теми.

Рольова гра «Толерантність у людських стосунках» дала можливість стати учасниками певних життєвих ситуацій, обговорити приклади толерантного ставлення. Не менш цікавим стало тестування «Наскільки ви толерантні», яке виявило ступінь толерантності кожного учасника.

А, також не залишили без уваги толерантність міжнародних відносин, в рамках тижня національних культур «Степова веселка», і розглянули наскільки важливо бути толерантним до людей різних країн, традицій, релігій та культур.

Насамкінець, щоб учасники залишили тренінг у гарному настрої учасники виконали вправу «Коло компліментів», де обмінялися побажаннями, компліментами та словами подяки один одному.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.