«На всі «що?», «де?», «коли?» знайти відгадку ми змогли»

Як же ж приємно, коли школярі після занять поспішають до дитячої бібліотеки! Авжеж, бо саме там їх чекають приємні подарунки і цікаві сюрпризи.

Прохолодного осіннього дня до бібліотеки завітали учні групи продовженого дня НВК “Олександрійський колегіум – спеціалізована школа” на бібліотечний експромт «На всі «що?», «де?», «коли?» знайти відгадку ми змогли». Актова зала бібліотеки була заповнена дітьми-чомучками, і звідусіль лунали їх слова: ЯК? ЩО? КОЛИ? ЧОМУ?. Розпочався захід, як годиться, піснею «Чомучки», яку весело співали школярики. А далі – цікаві інтерактивні вікторини. Хлопчики й дівчатка, швидко розділившись на дві команди, із задоволенням відповідали на запитання гри, розгадували кросворди, ребуси.

Про найцікавіші і найрозумніші книги – енциклопедії – розповіла бібліотекар. Присутні ознайомились із книгами, які є у фонді дитячої бібліотеки. Це книги із серії «Я пізнаю світ», «Дітям про все на світі», «ЩО? ЯК? ЧОМУ?, «Дитяча енциклопедія», тематичні енциклопедії про тварини, рослини, автомобілі та інші. Маленькі чомучки під час бібліотечного експромту дізналися багато цікавих, вражаючих фактів.

І ось настав довгоочікуваний сюрприз! Чудовий, анімаційний, пригодницький мультик «Пухнасті бешкетники»!

Задоволена та відпочивша в бібліотеці малеча весело гайнула по домівках – попереду 2 вихідних!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.