На Валентинів день

Кохання. Любов. Love. L’amour…

В різних країнах називають його по-різному. Та як би воно не звучало, суть його єдина: любити рідних, любити друзів, любити життя. Адже не можна бути щасливим, не люблячи життя. Життя одне, воно неповторне.

Сьогодні до Центральної міської бібліотеки для дітей завітали семикласники ОНВК (ЗНЗ І-ІІ ступенів №17 – ліцей) на годину розваг «На Валентинів день». А розваг було вдосталь: пісні, конкурси, танці, естафети. Відкрили свято Дарія Перепелиця та Аліна Андрієнко, учасниці вокальної студії «Universal Art» (керівник Наталія Подкур), романтичною піснею «Калина». Прекрасне виконання дуету налаштувало всіх присутніх на романтичний святковий лад.

А далі протягом години класи-команди змагалися та відкривали для себе щось нове та цікаве. Найбільш діти вподобали гру «Логіка» – визначали, що об’єднує декілька картинок, та «Вірю-не вірю», під час якої учням зачитували певні твердження, а вони повинні були визначити правда це чи ні. Особливістю даної гри є те, що діти перевтілювалися в різних персонажів – фігурантів запропонованих тверджень. Крім того присутні змагалися в таких конкурсах як: «Комплімент», «Зрозумій мене без слів», «Без рук», «Зіркові пари».

Свято пройшло активно, весело та яскраво. І діти, і дорослі отримали заряд позитиву на довго.

Наприкінці фотографувалися на згадку та лишили запис у книзі відгуків.

Захід пройшов в рамках корекційно-розвиваючої студії «Сонячні зайчики».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.