На побачення з Європою

Скільки всього нового й прекрасного таїть у собі наша планета.

Побачити Європу – хотів би кожен з нас. Скільки в Європі країн – стільки й незвіданих далей, доріг та відкриттів. Кожна культура унікальна та містить у собі звичаї та традиції, відкривши які ми зможемо ближче пізнати інших людей. І все це манить і зачаровує, притягує нас. Весь світ відкритий людині, і подорожі перестали бути важкою справою для всіх нас.

Тож, учні 5-А класу ЗНЗ №10 спільно з бібліотекарями філії №10 вирушили «На побачення з Європою». Захід проходив у формі рандеву (умовного побачення).

Учні подорожуючи країнами ЄС, дізналися багато цікавого про європейські країни, особливості перебування в Європейському союзі, розвиток економіки, культури та туризму. Також вони мали можливість познайомитись з най відвідуванішими туристичними місцями таких країн як Норвегія, Швейцарія, Шотландія, Ісландія. Але в цих країнах є місця, які не входять в туристичні путівники, важко доступні зони, в які майже неможливо потрапити. Тому для учнів були продемонстровані відео, зйомка для яких велась за допомогою квадрокоптерів. Це викликало масу позитивних емоцій, тому що побачити у всій красі пейзажі, замки, неперевершеність вулканів, гір, льодовиків, фіордів можна і з повітря.

Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Ми хочемо відкрити для себе Європу і пізнати європейський простір!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.