На гостину до Марка Твена

Всі ми, дорослі і діти, родом з дитинства. Дитинство – це цілий світ: яскравий, різноманітний, сповнений таємниць і загадок.

У ньому завжди знайдеться місце для пустощів і розваг, для подвигів і безглуздих вчинків, для першого кохання і для перших зрад та розчарувань.

Саме про це писав в своїх творах улюбленець дітей усього світу – американський письменник Марк Твен.

29 січня учні 5-х класів ЗНЗ№2 завітали на літературні посиденьки «На гостину до Марка Твена». Звичайно ж, сам містер Твен на зустріч не приїхав, адже на нього чекають діти у всіх куточках земного шару. Але замість нього до центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна прибули весельчаки та мандрівники, герої твору «Пригоди Тома Сойєра» – Том Сойєр та Гекльберрі Фінн, завжди розважливий Сід та чопорна тітка Поллі. Хлопчики поділилися з дітьми своїми відомими пригодами та витівками, а потім запропонували стати відважними піратами. Для цього вони створили дві команди «Чорний месник іспанських морів» та «Кривава рука» і запросили присутніх взяти участь у веселих естафетах: «Морські коні», «Перлини моря», «В пошуках скарбів» та «Хто швидше». Тітка Поллі намагалалася заспокоїти розбишак, але і сама поринула в атмосферу гри та брала активну участь у перегонах.

П’ятикласники разом намагалися розгадати таємницю містера Твена. Для цього потрібно було розшифрувати кодове слово кросворду. Вони давали правильні відповіді на поставленні запитання тітки Поллі, в результаті відгадали справжнє прізвище письменника – Клеменс. Школярі із захопленням слухали цікаві факти з життя відомого майстра пера.

Книжкова виставка «Марк Твен – улюбленець дітей» допомогла розкрити інформаційні ресурси книгозбірні, що стосуються життя і творчості відомого письменника.

Уже не одне століття Америка та і цілий світ люблять Марка Твена і його літературних героїв. У містечку Ганнібал, де пройшли кращі роки дитинства Марка Твена, стоять на постаменті два бронзових хлопчаки – Том і Гек, точніше, не стоять, а весело і нестримно крокують у майбутнє!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.