Ми живемо на славу Україні, і як герої віддаєм життя

Немає у світі кращого неба, ніж небо України.

Високе, мов наш дух, воно благословляє свою Вкраїноньку, береже у віках її материнську любов, тому його ніколи не віддалити від рідної землі.

Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був святом Свободи і революція 2013 року – Революція гідності.

І сьогодні, обов’язок кожного патріота і громадянина України, вшанувати пам’ять тих громадян, які у листопаді 2013 року та лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору – загиблих патріотів, героїв Небесної Сотні.

Саме з цією метою працівники бібліотеки для юнацтва, спільно з вихованцями Ліцею інформаційних технологій та студентами Олександрійського державного політехнічного коледжу організували естафету слави «Ми живемо на славу Україні, і як герої віддаєм життя».

Захід був наповнений смутком, журбою та сльозами жалю, які поблискували на очах юних патріотів під час хроніки трагічних подій.

Молодь була вражена розповіддю учасників Майдану та АТО про пережиті події 2013-2014 років. Про героїзм, подвиги, втрати, як боронилися і наступали, про допомогу волонтерів, про солдатську єдність з тремтінням у голосі розповідали наші герої-земляки – Лещенко Олександр (81 десантна бригада) та Нечепоренко Олег (9-ий Вінницький батальйон територіальної оборони.

Вогонь скорботи, як символ пам’яті запалила молодь під час хвилини мовчання.

Молімося за нашу Україну, адже вона в нас одна – найпрекрасніша, найчарівніша, і найдорожча.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.