Ми для Європи – Європа для нас

Сучасний світ є полем розмаїття культур, міжнаціональних інтересів, співдружності народів у багатоетнічному суспільстві.

Важливо, щоб у сучасному світі відбувався міжкультурний діалог, рівноправним учасником якого є Україна. Але для рівноправного міжкультурного діалогу потрібні знання традицій, культури, історії країн Європи.

Cаме тому бібліотека-філія № 10 спільно з учнями 11 класу ЗНЗ № 10 провела перший у цьому навчальному році урок-спілкування «Ми для Європи – Європа для нас … Нові горизонти відкривати вже час», під час якого учні проявили свої знання та кмітливість у вікторині «Орієнтир серед Європи», грі «Єврокафе» та завданні «Ланцюжок понять». Переглянувши відео «Євросоюз», школярі покращили свої знання про мету, історію та його устрій, дізналися про перспективи та можливості України за допомогою угоди про асоціацію з країнами ЄС.

Україна, маючи великий природний, економічний, культурний, інтелектуальний потенціал, спроможна посісти належне місце серед народів Європи і світу в цілому. Кожен повинен пам’ятати, що настав час, коли все залежить від спільної взаємодії та співпраці громадян держави Україна – дорослих і молоді. Майбутнє залежить від кожного з нас!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.