Ми – діти європейської родини

Швидко промайнуло тепле літечко, і ось вже першовересень покликав учнів до школи. Ось вже і перший урок…

Звичайно, цьогорічний перший урок мав за мету окреслити роль України у світі та приналежність її до європейської сім’ї народів; формування в учнів нового європейського світогляду, національної свідомості, поваги до рідної мови.

Кожна людина найбільше любить той край, де народилася і живе. Кожен пишається своєю рідною землею, завжди хоче розповісти про неї якнайкраще.

Бібліотекарі філії №9 запропонували учням 3-Акл. ЗНЗ №19 «Лісова казка» урок-подорож «Ми – діти європейської родини». Учні отримали нові знання про Україну, її історію та традиції, розуміння того, що Україна – європейська держава, а українці – члени європейської родини.

Щоб дітям було легше сприймати такий серйозний матеріал, їм було запропоновано перегляд відеороликів «Народні символи України», «Цікаві факти про Україну», «Гімн ЄС». Пісня «Квітуча Україна» у виконанні Н.Май нікого не залишила байдужим, це справжній сучасний український шансон, слова молитви за Україну – це те, що нам усім зараз дуже-дуже потрібно.

Конкурсні ігри «Хто швидше промовить кінцівку прислів’я» та «Бабусина скринька» також викликали багато позитивних емоцій та збагатили дітей новими знаннями. Кожен патріот добре знає історію та традиції свого народу. Учні спробували свої сили та дали гарні відповіді на запитання вікторини «Чи знаєш ти свою країну?».

А закінчився урок-подорож словами патріотичного вірша Любові Компанієць «Найкраща в цілім світі».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.