Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну

Вересень починається святом знань. Це день, з якого починається дорога в майбутнє для кожного із нас.

Відчуття, які виникають першого вересня, не можливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства. День знань завжди відрізняється яскравістю вражень і нових переживань, нових надій і несподіваних зустрічей. Перший дзвінок і початок нового навчального року – це свято викладачів та вчителів, студентів та учнів, батьків, наших друзів і, в якійсь мірі, навіть свято, яке якимось неймовірним дивом об’єднує всі покоління. Цей день дає можливість дорослим повернутися у свої золоті роки. День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою.

Тож у цей день у бібліотеці-філії №5 відбувся перший урок-спілкування з учнями Олександрійського професійного ліцею «Ми будуємо Україну – європейську демократичну країну». Метою уроку було сприяти усвідомленню учнями місця України серед інших країн, особливо Європи. Сприяти формуванню нового європейського світогляду молоді, розвивати навички творчого мислення учнів шляхом їхнього включення в полеміку, формувати моральні пріоритети.

Під час заходу було використано багато ігрових завдань: вікторина, географічне лото, колективна творча робота «Україна моєї мрії» та вправа «Мікрофон», то ж присутні мали можливість порозмірковувати над питанням «Безвізовий режим для України: «за» і «проти».

Зустріч минула в щирих усмішках та гарному настрої. Молоде покоління підтвердило, що фраза «Я- Українець!» звучить гордо.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.