1

Мультляндія

Чи бувають малюки, які не люблять мультиків? Веселі, кумедні та симпатичні персонажі так захоплюють! Тим паче, що в багатьох із них є свої таємниці.

Варто вимовити заповітне слово мультфільм, як дитина з усіх ніг біжить до телевізора. Адже мультик – це жива казка. І не важливо, яке дійство розвертається на екрані, стежити за яскравими персонажами так цікаво! Для дитячої свідомості мультфільм – не вигадка, а реальність, і всі герої дійсно існують.

Мультфільми – це засіб виховання дитини. Без сумніву, події, що відбуваються у мультфільмі, розвивають уяву і мислення малюка, формують його світогляд. Персонажі улюблених мультфільмів – друзі дитини. Вони вчать її взаємодіяти з навколишнім світом, формують уявлення про добро і зло, вчать справлятися з труднощами.

Сьогодні, до бібліотеки – філії №10, на сеанс навчальних мультфільмів завітали вихованці ДНЗ №28. Вони, разом з маленькою мухою Чомухою дізнавалися чому ведмеді впадають в сплячку, чому в слона є хобот та навіщо він йому потрібен, чому коні сплять стоячи, чому зебра полосата, чому сняться сни… та багато багато іншого.

Так переглянувши перших 10 серій неймовірно цікавого мультсеріалу, дітлахи поповнили свої знання, та з нетерпінням чекають наступної зустрічі, адже у них, як і в ЧоМухи залишилось ще багато Чому?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.