Мудра людина із щирим серцем

«Людина, для якої книжка вже у дитинстві стала такою необхідною, як скрипка для музиканта, як пензель для художника, ніколи не відчуває себе обділеною, збіднілою і спустошеною» – писав відомий український педагог і письменник Василь Олександрович Сухомлинський.

До участі у відзначенні 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського долучились і працівники бібліотеки-філії №5 провівши для учнів 8 класу (кл. керівник Кисіль Н.М.) гімназії ім. Т.Г.Шевченка урок доброти «Мудра людина із щирим серцем».

Слухаючи Десять НЕ МОЖНА Василя Олександровича, діти вкотре впевнилися, як важливо кожній людині бути чесною, доброю, хороброю, терплячою. працелюбною та розсудливою. Також, учні переглянули відео про те, що слово — найтонший дотик до серця, воно може стати і ніжною запашною квіткою, і живою водою, що повертає віру в добро, і гострим ножем, і розпеченим залізом, і брудом… Мудре і добре слово дає радість, нерозумне і зле, необдумане і нетактовне — приносить біду. Словом можна вбити й оживити, поранити і вилікувати, посіяти тривогу й безнадію і одухотворити, розсіяти сумнів і засмутити, викликати посмішку і сльози, породити віру в людину і посіяти зневіру, надихнути на працю і скувати сили душі…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.