Movieday в бібліотеці для юнацтва

В рамках фестивалю європейського кіно, який проходить в Україні з 12 липня по 31 серпняза підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні, в бібліотеці для юнацтва відбувся показ другого фільму – кримінальний трилер «Тебе ніколи тут не було» режисера Ліна Ремсі.

Фільм брав участь в основній конкурсній програмі 70-го Каннського міжнародного кінофестивалю у змаганні за Золоту пальмову гілку.

«Тебе ніколи тут не було» отримав семихвилинні овації стоячи на прем’єрі Каннського кінофестивалю 27 травня 2017 року. І це, дійсно, не дарма. В цьому запевнилися усі, хто переглядав фільм у бібліотеці.Дивна річ: перед нами сюжетно досить простий трилер про найманого вбивцю, який, тим не менш, виглядає божественним одкровенням.

Розпочався показ з відеоролику, який глядачам був презентований Європейським Союзом за посиланням https://fex.net/get/339839369975/587387616.

Не пропустіть наступну демонстрацію фільма-трилера«Дівчина в тумані», яка відбудеться 18 серпня о 15:00. На вас чекаєекранізація детективного бестселераДонатоКаррізі з однойменною назвою. Книга «Дівчина в тумані» видана у 26 країнах, було продано більш ніж мільйон екземплярів. А фільм став хітом італійського прокату, посівши третє місце за підсумками річних касових зборів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.