Мова – це час, це минуле й сучасне народу

Мова – це найважливіший і найміцніший зв’язок, що з’єднує минулі, сучасні та майбутні покоління народу в одне велике живе ціле.

Коли зникає народна мова, народу нема більше! Навіть нову Батьківщину може створити народ, але мови – ніколи. Тож, любити, шанувати і плекати рідну мову – святий обов’язок кожного українця. А надто сьогодні, в такі неспокійні часи для нашої держави. Щороку, 9 листопада, Україна відзначає чудове свято – День української писемності і мови.

Напередодні цієї дати, бібліотекар бібліотеки-філії № 3 завітала до учнів 2-го класу ЗНЗ №7, що запросити їх у мовну бібліоподорож «Мова – це час, це минуле й сучасне народу».

Бібліотекар розповіла про складний і тернистий шлях української мови до її визнання і становлення, про важливе значення мови в житті людини. Діти вирушили в похід за знаннями до Країни мовних цікавинок, де змагалися у конкурсах: «Алфавітний калейдоскоп», «Віднови фразеологізми», «Шифрувальник». Допитливі школярі розгадували кросворди, ребуси, шаради і головоломки.

Шануйте і любіть рідну мову, піклуйтеся про неї, захищайте, розкривайте для себе її велич й могутню силу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.