Молодь проти насилля

2 жовтня у світі відзначається Міжнародний день ненасилля, започаткований за ініціативою ООН.

Міжнародний День ненасилля відзначається саме 2 жовтня, у день народження Махатми Ганді – керівника руху за незалежність Індії та засновника філософії і стратегії ненасилля. Він був переконаний у тому, що «справедливі засоби ведуть до справедливих цілей», тобто не можна побудувати миролюбиве й повноцінне суспільство за допомогою насилля. Якщо в його фундаменті лежатиме не свобода і мир, а щось інше, то нічого доброго з того не вийде і жодні лозунги й обґрунтування тут не допоможуть. Насилля породжує насилля, омана – чергову оману, ненависть – зворотню ненависть.

З метою профілактики, попередження жорстокості та насилля в молодіжному середовищі бібліотекарі Центральної міської бібліотеки спільно з фахівцем Центру надання безоплатної правової допомоги Володимиром Світановським провели вуличну акцію «Молодь проти насилля».

Під час акції перехожих було ознайомлено з поняттям насильства та про відповідальність за свої дії, вчинки і про можливість захисту своєї гідності та прав.

Також, бібліотекарі запропонували учасникам заходу висловити свою власну позицію відносно проблеми насилля на голубих стрічках, які є символом ненасилля.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.