Моя Україно! Ти мати єдина на всі покоління й віки

01 вересня працівники бібліотеки-філії №3 для дітей разом з учнями 3 кл. гімназії ім. Т. Г. Шевченко здійснили веб-подорож «Моя Україно! Ти – мати єдина на всі покоління й віки…»

З привітаннями та побажаннями здоров’я, миру, радості та успіхів у навчанні, гарних здобутків у новому навчальному році побажали працівники бібліотеки. Вони розпочали веб-подорож з розповіді про нашу країну, продемонстрували глобус, на якому показали дітям столицю України та найбільші її міста. Учні з радістю долучилися до розмови і називали міста нашої держави, які вони знали.

Бібліотекарі розповіли школярам про державні символи: герб, прапор та гімн. Крім державної символіки, існують також і народні символи України, з якими бібліотекарі ознайомили учнів, продемонструвавши символ вічності – барвінок, символ краси, неперервності життя – вербу та калину – символ щастя та кохання.

Діти разом з бібліотекарями декламували патріотичні вірші українських поетів; зачитували українські прислів’я і приказки про рідний край, землю, мову; складали асоціативний рядок до слова «Україна». Це були такі слова: мій дім, Вітчизна, вільна, найдорожча, незалежна та ін.

А наостанок хлопчики й дівчатка на пелюстках квіток написали побажання щодо майбутнього нашої неньки – України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.